Lista produktów marki Amino

Aktywne filtry

Marka: Amino

Zupa pomidorowa amino zupka błyskawiczna 61 g

Recenzje: 0

POMIDOROWA Z KAWAŁKAMI POMIDORÓW I NATKĄ PIETRUSZKI 61 g Opis produktu: Zupa o tradycyjnym polskim smaku pomidorowej. Błyskawiczna zupa nie zawiera konserwantów, jest gotowa w 5 minut. Powstaje z najwyższej jakości suszonych warzyw, przypraw oraz innych składników.

Cena 2,50 zł
Więcej
W magazynie

Marka: Amino

Zupa gulaszowa amino 59 g zupka błyskawiczna

Recenzje: 0

GULASZOWA Z WIEPRZOWINĄ I PAPRYKĄ 59 g Opis produktu: Zupa o tradycyjnym polskim smaku gulaszu z wieprzowiną i papryką. Błyskawiczna zupa nie zawiera konserwantów, jest gotowa w 5 minut. Powstaje z najwyższej jakości suszonych warzyw, przypraw oraz innych składników.

Cena 2,50 zł
Więcej
W magazynie

Marka: Amino

Zupa grzybowa amino 57 g zupka błyskawiczna

Recenzje: 0

GRZYBOWA Z BOROWIKAMI I MAŚLAKAMI 57 g Opis produktu: Zupa grzybowa była znana w polskiej kuchni od wieków. Zupa przygotowywuje się w błyskawiczny sposób, dzięki czemu możemy szybko się nasycić. Zupa nie zawiera konserwantów, jest gotowa w 5 minut. Powstaje z najwyższej jakości suszonych warzyw, przypraw oraz innych składników.

Cena 2,50 zł
Więcej
W magazynie

Marka: Amino

Zupa kurkowa amino zupka błyskawiczna 61 g

Recenzje: 0

KURKOWA PO PODLASKU Z PRAŻONĄ CEBULKĄ I SZCZYPIORKIEM 61 g Opis produktu: Amino zupa kurkowa po podlasku to zupa błyskawiczna. Zupa kurkowa jest z dodatkiem prażonej cebulki i szczypiorku, co pogłębia smak. Jest to zupa szybka i bardzo prosta w przygotowaniu.

Cena 2,50 zł
Więcej
W magazynie

Śledź nas na Facebooku