Jelita naturalne

Jelita naturalne

Pyszne kiełbasy, aromatyczne balerony czy smakowite salcesony i inne przetwory mięsne nie mogłyby powstać, gdyby nie specjalne osłonki oraz jelita do wyrobów podrobowych. Produkcja tego typu przetworów jest rokrocznie coraz popularniejsza i bardzo wiele rodzin polskich coraz częściej tworzy je według staropolskich tradycji.

W naszym asortymencie znajduje się szereg osłonek, umożliwiających własnoręcznie i domowo przyrządzić przetwory mięsne. Są to m.in. kątnice wieprzowe, które wykorzystywane są w produkcji m.in. kaszanek, pasztetów czy salcesonów. Jedna kątnica może pomieścić nawet do 2 kg mięsa.

Z kolei oferowane przez nas suszone pęcherze wieprzowe, będą doskonałą osłoną do salcesonu lub baleronu, a żołądki solone pomogą w przygotowaniu pasztetów o wyjątkowym smaku. Osłonki oferujemy zarówno pojedyncze, jak i pakowane po kilkanaście sztuk.

Jelita, pęcherze czy żołądki pozwolą stworzyć pyszne, naturalne przetwory mięsne, dzięki którym zaskoczysz pozytywnie bliskich i swoją rodzinę. Nie czekaj dłużej i wybierz oferowane przez nas osłonki.

Aktywne filtry

Kątnica wołowa extra 1 szt solone

Recenzje: 0

Kątnica wołowa Kątnice mają swoje zastosowanie przy produkcji kaszanek, salcesonów, pasztetowej czy innych wyrobach podrobowych Stosować je można do wszelkich wyrobów do bezpośredniego spożycia Sposób użycia: Około 30 min przed użyciem należy je dokładnie wymoczyć i przepłukać na zewnątrz i wewnątrz Przechowywanie: Jelita należy trzymać w pojemniku z...

Cena 9,49 zł
Więcej
W magazynie

Kątnice Wieprzowe 10 szt

Recenzje: 0

Kątnice Wieprzowe Ilość: 10 szt Długość 50 cm -70 cm Kraj Pochodzenia: Unia Europejska W jedną kątnice mieści się około 1,5-2kg masa. W zależności od długości i szerokości

Cena 31,11 zł
Więcej
W magazynie

Śledź nas na Facebooku