Sprzęt masarski

Sprzęt masarski

Przygotowanie wędlin, podrobów oraz innych wyrobów na bazie mięs wymaga zastosowania odpowiedniego sprzętu masarskiego. W naszym asortymencie znajdują się między innymi maszynki, nadziewarki do kiełbas i szynkowary, noże i ostrzałki, topory i tasaki, wilki do mięs. Ponadto oferujemy specjalne kloce masarskie oraz termometry o specjalnej konstrukcji, umożliwiające sprawdzenie poziomu temperatury mięs w czasie obróbki termicznej. Chcąc zapewnić kompleksową ofertę wprowadziliśmy do asortymentu również części zamienne do maszynek oraz wilków. Dzięki temu możliwie jest dokonanie wymiany uszkodzonego albo zużytego elementu bez konieczności ponoszenia kosztów nowego sprzętu.

Aktywne filtry

Aplikator do siatek wędliniarskich DO SZYNEK STAL

Recenzje: 0

APLIKATOR DO SIATEK WĘDLINIARSKICH Opis produktu: Aplikator do siatek wędliniarskich Browin usprawnia wyrób domowych produktów mięsnych i serowarskich. Dzięki swojej specjalnej konstrukcji ułatwia produkcję wyrobu bez wyślizgiwania się mięsa. Aplikator jest wygodny w obsłudze dzięki możliwości przymocowania go do blatu i innych powierzchni. Użycie...

Cena 270,00 zł
Więcej
W magazynie

Korba do maszynki ALFA 8 rączka

Recenzje: 0

AUKCJA DOTYCZY KORBY DO MASZYNKI ALFA 8 Już od pokoleń gospodynie domowe używają niezawodnych żeliwnych maszynek do mielenia mięsa i rozdrabniania innych produktów - maku, orzechów, nasion, ziół itp.

Cena 33,00 zł
Więcej
W magazynie

Śledź nas na Facebooku