Brak dostawców

  • Banner

Mąki i drożdże do wypieku

Mąki i drożdże do wypieku

Zapraszamy zarówno zapalonych kucharzy, cukierników i piekarzy-amatorów, jak i profesjonalistów, do skorzystania z naszej oferty! Pośród szerokiego asortymentu pół-produktów do wytwarzania prawdziwych pyszności według tradycyjnych receptur znajdziesz mąki. Dostępne są w dużej gramaturze, na przykład 25kg, aby odpowiedzieć na potrzeby wyrobu na nieco większą skalę. Świetnie sprawdzą się również tym, którzy chcą zrobić zapasy w swojej spiżarni na długi czas. To jednak nie wszystko, bo mamy w ofercie też tradycyjne opakowania o gramaturze 1kg. Drożdże do w wypieku również są dostępne w naszym asortymencie.

Możesz wybierać spośród różnych rodzajów mąk: polecamy na przykład orkiszową, kokosową, gryczaną czy z cieciorki. Ta ostatnia jest odpowiednia na przykład dla osób, które nie mogą spożywać glutenu i możesz stworzyć z niej oryginalne smakołyki. Do Twojej dyspozycji jest również kilka typów suszonych drożdży, a także specjalnych gotowych zakwasów do chleba. Dzięki nim otrzymasz wyśmienicie pachnący, ciepły chleb, który zachwyci każdego. Będzie smakował tak jak kromki, które każdy z nas pamięta z dzieciństwa.

Aktywne filtry

Mąka Gryczana 1 kg z Kaszy gryczanej

Recenzje: 0

MĄKA GRYCZANA BIAŁA 1000 g Opis produktu: Mąka gryczana biała nie zawiera glutenu. Posiada ona charakterystyczny smak. Mąkę można wykorzystywać dla osób, które mają dietę dla cukrzyków, są na rekonwalescencji, są osłabieni albo są wegetarianami lub weganami. Mąka gryczana biała wykorzysta jest jako dodatek do makaronów, naleśników, ciast. Mąka...

Cena 12,90 zł
Więcej
W magazynie

Mąka Migdałowa 1 Kg

Recenzje: 0

MĄKA MIGDAŁOWA 1 Kg Opis produktu: Mąka migdałowa jest w zasadzie bardzo drobno zmielonymi migdałami. Migdały są najszlachetniejszymi i najbardziej pożywnymi orzechami. Mają delikatny smak, dlatego są idealną przekąską. Jest to produkt bezglutenowy, bogaty w białko oraz błonnik. Może zastępować zwyczajną mąkę pszenną.

Cena 39,90 zł
Więcej
W magazynie

Mąka Żytnia RAZOWA typ 2000 na ŻUR

Recenzje: 0

Opis produktu: Mąka żytnia razowa typu 2000 jest najbardziej wartościowym gatunkiem mąki. Nazywana jest mąką pełnoziarnistą, przez swoje niewielkie rozdrobnienie. Wypieki z jej użyciem będą miały ciemny kolor i grubą teksturę. Mąka  idealnie sprawdzi się dla cukrzyków, przez swój niski indeks glikemiczny.

Cena 4,40 zł
Więcej
W magazynie

Mąka Żytnia PYTLOWA 720 na ŻUREK

Recenzje: 0

Opis produktu: Mąka żytnia pytlowa typu 720 jest zrobiona z przemiału samych ziaren żyta. Idealnie nadaje się do wypieków domowych. Ten typ mąki jest podstawowym składnikiem chleba żytniego oraz mieszanego.

Cena 4,40 zł
Więcej
W magazynie

Mąka orkiszowa typ 680 1 Kg

Recenzje: 0

MĄKA ORKISZOWA TYP 680 1 Kg Opis produktu: Mąka orkisz typ 680 powstaje w wyniku przemiału oczyszczonych ziaren pszenicy orkisz. Ma lekko orzechowy aromat. Jest skarbnicą białka, błonnika i wielu witamin.

Cena 9,49 zł
Więcej
Obecnie brak na stanie

Mąka chlebowa mąka pszenna typ 750 1 Kg

Recenzje: 0

MĄKA CHLEBOWA TYP 750 1 Kg Opis produktu: Mąka pszenna typ 750 jest pozyskiwana z ziarna pszenicy.  Charakteryzuje się mniejszym oczyszczeniem niż typ 500. Ma ciemniejszy kolor, co spowodowane jest większą ilością okrywy. Dzięki dużej zawartości glutenu, wypieki będą pulchne i dobrze wyrośnięte.

Cena 4,50 zł
Więcej
W magazynie

Mąka pszenna 500 25 kg

Recenzje: 0

MĄKA PSZENNA TYP 500 25 Kg Opis produktu: Ten typ mąki jest najbardziej uniwersalny. Uzyskuje się go z ziarna pszenicy, posiada charakterystyczną jasną barwę. Dzięki tej mące wypieki będą pulchne oraz elastyczne z uwagi na dużą zawartość glutenu.

Cena 78,90 zł
Więcej
W magazynie

Śledź nas na Facebooku