Alfa

Alfa

Aktywne filtry

Korba do maszynki ALFA 8 rączka

Recenzje: 0

AUKCJA DOTYCZY KORBY DO MASZYNKI ALFA 8 Już od pokoleń gospodynie domowe używają niezawodnych żeliwnych maszynek do mielenia mięsa i rozdrabniania innych produktów - maku, orzechów, nasion, ziół itp.

Cena 33,00 zł
Więcej
W magazynie

Śruba M8 do maszynek ALFA

Recenzje: 0

AUKCJA DOTYCZY Śruby do przykręcenia rączki do maszynek alfa rozmiar M8 Już od pokoleń gospodynie domowe używają niezawodnych żeliwnych maszynek do mielenia mięsa i rozdrabniania innych produktów - maku, orzechów, nasion, ziół itp.

Cena 8,00 zł
Więcej
W magazynie

Korba do maszynki ALFA 5 rączka

Recenzje: 0

AUKCJA DOTYCZY KORBY DO MASZYNKI ALFA 5 Już od pokoleń gospodynie domowe używają niezawodnych żeliwnych maszynek do mielenia mięsa i rozdrabniania innych produktów - maku, orzechów, nasion, ziół itp.

Cena 30,00 zł
Więcej
W magazynie

Korba do maszynki ALFA 12 rączka

Recenzje: 0

AUKCJA DOTYCZY KORBY DO MASZYNKI ALFA 12 Już od pokoleń gospodynie domowe używają niezawodnych żeliwnych maszynek do mielenia mięsa i rozdrabniania innych produktów - maku, orzechów, nasion, ziół itp.

Cena 35,00 zł
Więcej
W magazynie

Korba do maszynki ALFA 10 rączka

Recenzje: 0

AUKCJA DOTYCZY KORBY DO MASZYNKI ALFA 10 Już od pokoleń gospodynie domowe używają niezawodnych żeliwnych maszynek do mielenia mięsa i rozdrabniania innych produktów - maku, orzechów, nasion, ziół itp.

Cena 35,00 zł
Więcej
W magazynie

Korba do maszynki ALFA 22 rączka

Recenzje: 0

AUKCJA DOTYCZY KORBY DO MASZYNKI 22 Już od pokoleń gospodynie domowe używają niezawodnych żeliwnych maszynek do mielenia mięsa i rozdrabniania innych produktów - maku, orzechów, nasion, ziół itp.

Cena 63,00 zł
Więcej
W magazynie

Korba do maszynki ALFA 32 rączka

Recenzje: 0

AUKCJA DOTYCZY KORBY DO MASZYNKI 32 Już od pokoleń gospodynie domowe używają niezawodnych żeliwnych maszynek do mielenia mięsa i rozdrabniania innych produktów - maku, orzechów, nasion, ziół itp.

Cena 65,00 zł
Więcej
W magazynie

Śledź nas na Facebooku