Chemia profesionalna

Chemia profesionalna

Oferta specjalistycznych preparatów, które służą utrzymaniu czystości w Twoim otoczeniu – zapraszamy do skorzystania z niej; przekonasz się, że warto mieć je w swoim domu lub restauracji! Odpowiednio wyczyszczone i zdezynfekowane powierzchnie to absolutna podstawa przy przyrządzaniu potraw i przetworów dla zachowania bezpieczeństwa. Ochrona przed drobnoustrojami powinna być priorytetem dla zdrowia każdego z nas, dlatego warto czyścić blaty z zastosowaniem specjalnych płynów, usuwać spalony tłuszcz z rusztu, czy też dezynfekować ręce.

Chemia profesjonalna w naszym asortymencie to cała gama produktów przeznaczonych do różnych miejsc - wędzarek, piekarników, zlewów, blatów. Są odpowiednie do usuwania osadów z rdzy, tłuszczu i kamienia. Ich skuteczność jest wysoka, a przy tym nie niszczą czyszczonych powierzchni. Co więcej, produkty te posiadają odpowiednie atesty, co potwierdza ich bezpieczeństwo - mogą być bez obaw stosowane w gastronomii. Zachęcamy również do zakupu środków do dezynfekcji rąk, które będą zapobiegać rozprzestrzenianiu się bakterii i wirusów.

Aktywne filtry

TENZI płyn do piekarników, grilli 1L TOP GRILL

Recenzje: 0

Środek do czyszczenia piekarników, rusztów, piecyków. Mycie grilli, piekarników, kominków. Gotowy do użycia preparat do czyszczenia piecyków, piekarników,  rusztów, a przede wszystkim grilli, na bazie niejonowych związków powierzchniowo czynnych. Skutecznie usuwa przypalone zanieczyszczenia pozostawiając powierzchnię czystą. Posiada atest PZH

Cena 20,00 zł
Więcej
W magazynie

Płyn do grilli piekarników TOP GRILL 1L

Recenzje: 0

Gotowy do użycia preparat do czyszczeniach piecyków, piekarników, rusztów, a przede wszystkim grilli; na bazie niejonowych związków powierzchniowo czynnych. Skutecznie usuwa przypalone zanieczyszczenia, pozostawiając powierzchnie czystą. Bezzapachowy. Posiada atest PZH nr HŻ/00664/01/2011.

Cena 20,99 zł
Więcej
W magazynie

Śledź nas na Facebooku