Chemia profesionalna

Chemia profesionalna

Oferta specjalistycznych preparatów, które służą utrzymaniu czystości w Twoim otoczeniu – zapraszamy do skorzystania z niej; przekonasz się, że warto mieć je w swoim domu lub restauracji! Odpowiednio wyczyszczone i zdezynfekowane powierzchnie to absolutna podstawa przy przyrządzaniu potraw i przetworów dla zachowania bezpieczeństwa. Ochrona przed drobnoustrojami powinna być priorytetem dla zdrowia każdego z nas, dlatego warto czyścić blaty z zastosowaniem specjalnych płynów, usuwać spalony tłuszcz z rusztu, czy też dezynfekować ręce.

Chemia profesjonalna w naszym asortymencie to cała gama produktów przeznaczonych do różnych miejsc - wędzarek, piekarników, zlewów, blatów. Są odpowiednie do usuwania osadów z rdzy, tłuszczu i kamienia. Ich skuteczność jest wysoka, a przy tym nie niszczą czyszczonych powierzchni. Co więcej, produkty te posiadają odpowiednie atesty, co potwierdza ich bezpieczeństwo - mogą być bez obaw stosowane w gastronomii. Zachęcamy również do zakupu środków do dezynfekcji rąk, które będą zapobiegać rozprzestrzenianiu się bakterii i wirusów.

Aktywne filtry

TENZI płyn do piekarników, grilli 1L TOP GRILL

Recenzje: 0

Środek do czyszczenia piekarników, rusztów, piecyków. Mycie grilli, piekarników, kominków. Gotowy do użycia preparat do czyszczenia piecyków, piekarników,  rusztów, a przede wszystkim grilli, na bazie niejonowych związków powierzchniowo czynnych. Skutecznie usuwa przypalone zanieczyszczenia pozostawiając powierzchnię czystą. Posiada atest PZH

Cena 20,00 zł
Więcej
Obecnie brak na stanie

Płyn do grilli piekarników TOP GRILL 1L

Recenzje: 0

Gotowy do użycia preparat do czyszczeniach piecyków, piekarników, rusztów, a przede wszystkim grilli; na bazie niejonowych związków powierzchniowo czynnych. Skutecznie usuwa przypalone zanieczyszczenia, pozostawiając powierzchnie czystą. Bezzapachowy. Posiada atest PZH nr HŻ/00664/01/2011.

Cena 20,99 zł
Więcej
W magazynie

Śledź nas na Facebooku