Nasiona, Ziarna, Pestki

Nasiona, Ziarna, Pestki

Aktywne filtry

Migdał Płatki migdałowe 200g

Recenzje: 0

MIGDAŁ PŁATKI 200 g Migdały to owoce z drzewa migdałowca, który kwitnie od połowy lutego do końca marca. Migdał w czasie gdy dojrzewa w swojej twardej łupinie, dodatkowo otula ją mięsistą otoczką. Otoczkę tą można porównać do bardzo delikatnego miąższu brzoskwini, który to natomiast pod wpływem słońca wysycha i odpada.

Cena 13,49 zł
Więcej
W magazynie

Ostropest plamisty ziarno 200g

Recenzje: 0

OSTROPEST PLAMISTY CAŁY 200 g Opis produktu: Ostropest plamisty zawiera sylimarynę , którą stosuje się w celu ochrony wątroby, regeneracji jej komórek oraz utrzymania jej prawidłowego funkcjonowania. Ostropest pochodzi z obszaru Śródziemnomorskiego. Obecnie jest rośliną uprawną w wielu krajach świata, również w Polsce.

Cena 5,99 zł
Więcej
W magazynie

Mak niebieski ziarno WYSOKA jakość 1 KG

Recenzje: 0

MAK NIEBIESKI 1 Kg Opis produktu: Mak niebieski charakteryzuje się wyrazistym smakiem oraz niebieskawym zabarwieniem. Ma najniższą zawartość alkaloidów, czyli substancji o działaniu narkotycznym. Należy do grupy roślin oleistych, oraz jest jednym z czterech odmian maku. Ma właściwości uspokajające oraz obniżających ból.

Cena 19,59 zł
Więcej
W magazynie

NASIONA CHIA 500 g SZAŁWIA hiszpańska

Recenzje: 0

NASIONA CHIA CZARNE 500 g Opis produktu: Nasiona Chia inaczej szałwia hiszpańska, jest bogata w cenne kwasy tłuszczowe Omega-3 -> zawiera ona ich dużo więcej niż łosoś. Zawiera również wapń, czyli pierwiastek, który jest  potrzebny do prawidłowego funkcjonowania organizmu, materiał budulcowy kości i zębów. Żelazo, które potrzebne jest do...

Cena 19,49 zł
Więcej
W magazynie

NASIONA CHIA 1kg SZAŁWIA hiszpańska

Recenzje: 0

NASIONA CHIA CZARNE 1000 g Opis produktu: Nasiona Chia inaczej szałwia hiszpańska, jest bogata w cenne kwasy tłuszczowe Omega-3 -> zawiera ona ich dużo więcej niż łosoś. Zawiera również wapń, czyli pierwiastek, który jest  potrzebny do prawidłowego funkcjonowania organizmu, materiał budulcowy kości i zębów. Żelazo, które potrzebne jest do...

Cena 35,49 zł
Więcej
W magazynie

Pestki dyni Łuskane 1 kg NATURALNE

Recenzje: 0

PESTKI DYNI  ŁUSKANE 1000 g Pestki dyni posiadają błonnik pokarmowy, który może pomóc w odchudzaniu oraz w prawidłowym funkcjonowaniu układu pokarmowego. Pestki mają w sobie również dużą ilość białka, które dobrze wpływa na kości oraz może wspomóc wzrost masy mięśniowej.

Cena 25,99 zł
Więcej
W magazynie

Pestki dyni Łuskane 500 g NATURALNE

Recenzje: 0

PESTKI DYNI  ŁUSKANE 500 g Pestki dyni posiadają błonnik pokarmowy, który może pomóc w odchudzaniu oraz w prawidłowym funkcjonowaniu układu pokarmowego. Pestki mają w sobie również dużą ilość białka, które dobrze wpływa na kości oraz może wspomóc wzrost masy mięśniowej.

Cena 14,49 zł
Więcej
W magazynie

Pestki dyni 500 g do łuskania DYNIA

Recenzje: 0

Dynia to roślina jednoroczna z rodziny dyniowatych. Posiada charakterystyczny owoc, który oprócz miąższu bogaty jest również w nasiona - pestki. Pestki dyni mogą stanowić doskonałą przekąskę, bądź uatrakcyjnić bardziej złożone danie. Dodawane są do zup i sałatek, a także do musli.

Cena 12,00 zł
Więcej
W magazynie

Śledź nas na Facebooku