Brak dostawców

  • Banner

Owoce przetworzone

Owoce przetworzone

Aktywne filtry

JABŁKO PRAŻONE KOSTKA 12 Kg

Recenzje: 0

Opis produktu: Jabłko jest owocem jabłoni i nadaje się do spożycia. Ma charakterystyczny, kulisty kształt i miąższ. Cenny rozpuszczalny błonnik i pektyny pochodzące z jabłek wspomagają pracę układu trawiennego. Błonnik daje uczucie sytości na długo. Potas wspomaga pracę serca i mięśni. Przetwory jabłkowe zachowują ponad 70 % wit. C ze świeżego jabłka....

Cena 91,99 zł
Więcej
W magazynie

Marka: MK Konshurt

Ananas Kawałki w syropie 565G

Recenzje: 0

Opis produktu: Ananas to soczysty tropikalny owoc. Jest źródłem wielu składników odżywczych. Kawałki ananasa są zbierane i pakowane w szczytowym momencie dojrzałości i zatopione w lekkim syropie. Doskonale komponuje się z daniami słodkimi i wytrawnymi.

Cena 7,00 zł
Więcej
W magazynie

Marka: MK Konshurt

Ananas Plastry w syropie 565G

Recenzje: 0

Opis produktu: Ananas to soczysty tropikalny owoc. Jest źródłem wielu składników odżywczych.Plastry ananasa są zbierane i pakowane w szczytowym momencie dojrzałości i zatopione w lekkim syropie. Doskonale komponuje się z daniami słodkimi i wytrawnymi.

Cena 7,00 zł
Więcej
W magazynie

Marka: Kosz Natury

Pigwa w syropie 290 g

Recenzje: 0

PIGWA W SYROPIE 290 g / 120 g Opis produktu: Pigwa to gatunek rośliny z rodziny różowatych. Owoce pigwy zanurzone w słodkim syropie idealnie pasują do zimowych deserów i napojów.

Cena 9,99 zł
Więcej
Obecnie brak na stanie

Marka: Kosz Natury

Gruszka w occie gruszki w occie 380 g

Recenzje: 0

GRUSZKI W OCCIE 380 g / 260 g Opis produktu: Gruszki w occie to obrane połówki gruszek w lekkiej zalewie octowej. Gruszki mają słodko-kwaśny smak, nie rozpadają się. Aksamitny smak współgra idealnie z daniami mięsnymi. Pasują również do dań kuchni azjatyckiej.

Cena 9,50 zł
Więcej
Obecnie brak na stanie

Marka: Kier

Mango plastry w lekkim syropie Kier 420 g

Recenzje: 0

MANGO PLASTRY W LEKKIM SYROPIE 420 g / 230 g Opis produktu: Mango to soczysty owoc pochodzący z Indii. Plastry mango w puszce są wypełnione pysznym, dojrzałym mango w naturalnie orzeźwiającym, dodatkowym lekkim syropie. Jest idealne do szybkiej przekąski na lunch lub jako aromatyczny dodatek do koktajlu owocowego lub sałatki owocowej.

Cena 6,30 zł
Więcej
W magazynie

Śledź nas na Facebooku