Owoce przetworzone

Owoce przetworzone

Aktywne filtry

JABŁKO PRAŻONE KOSTKA 12 Kg

Recenzje: 0

Opis produktu: Jabłko jest owocem jabłoni i nadaje się do spożycia. Ma charakterystyczny, kulisty kształt i miąższ. Cenny rozpuszczalny błonnik i pektyny pochodzące z jabłek wspomagają pracę układu trawiennego. Błonnik daje uczucie sytości na długo. Potas wspomaga pracę serca i mięśni. Przetwory jabłkowe zachowują ponad 70 % wit. C ze świeżego jabłka....

Cena 70,00 zł
Więcej
W magazynie

Ananas Kawałki w syropie 565G

Recenzje: 0

Opis produktu: Ananas to soczysty tropikalny owoc. Jest źródłem wielu składników odżywczych. Kawałki ananasa są zbierane i pakowane w szczytowym momencie dojrzałości i zatopione w lekkim syropie. Doskonale komponuje się z daniami słodkimi i wytrawnymi.

Cena 6,10 zł
Więcej
W magazynie

Ananas Plastry w syropie 565G

Recenzje: 0

Opis produktu: Ananas to soczysty tropikalny owoc. Jest źródłem wielu składników odżywczych.Plastry ananasa są zbierane i pakowane w szczytowym momencie dojrzałości i zatopione w lekkim syropie. Doskonale komponuje się z daniami słodkimi i wytrawnymi.

Cena 6,80 zł
Więcej
W magazynie

Mango plastry 425g

Recenzje: 0

Opis produktu: Mango to soczysty owoc pochodzący z Indii. Plastry mango w puszce są wypełnione pysznym, dojrzałym mango w naturalnie orzeźwiającym, dodatkowym lekkim syropie. Jest idealne do szybkiej przekąski na lunch lub jako aromatyczny dodatek do koktajlu owocowego lub sałatki owocowej.

Cena 5,10 zł
Więcej
W magazynie

Śledź nas na Facebooku