Brak dostawców

  • Banner

Części M 5

Części M 5

Części i akcesoria do M 5

Aktywne filtry

Nóż do maszynki 5 dwustronny

Recenzje: 0

Kraj Pochodzenia: Polska Opakowanie: Oryginalne Nóż pasuje do maszynki elektrycznej o rozmiarze ,,5” Nożyk pasuje tylko do maszynek które oryginalnie miały taki sam. Nie powinno się zmieniać noża z jednostronnego na dwustronny i odwrotnie

Cena 18,00 zł
Więcej
W magazynie

Sitko do maszynki M 5 rozmiar FI 2,5mm

Recenzje: 0

Kraj Pochodzenia: Polska Opakowanie: Oryginalne Sitko pasuje do maszynki ręcznej oraz elektrycznej o rozmiarze 5. Sitko posiada otwory o średnicy  2,5 mm, dlatego najlepiej sprawdzi się do wyrobu pasztetu i mielenia maku.

Cena 25,00 zł
Więcej
W magazynie

Sitko do maszynki M 5 rozmiar FI 4,5 mm

Recenzje: 0

Kraj Pochodzenia: Polska Opakowanie: Oryginalne Sitko pasuje do maszynki ręcznej oraz elektrycznej o rozmiarze 5. Idealnie sprawdza się podczas mielenia mięsa mielonego i wołowego wykorzystywanego np. do kiełbasy.

Cena 21,00 zł
Więcej
W magazynie

Sitko do maszynki M 5 rozmiar FI 8mm

Recenzje: 0

Kraj Pochodzenia: Polska Opakowanie: Oryginalne Sitko pasuje do maszynki ręcznej oraz elektrycznej o rozmiarze 5. Sitko posiada otwory o średnicy 8 mm. Świetnie sprawdzi się do mielenia mięsa wieprzowego do kiełbasy cienkiej.

Cena 19,90 zł
Więcej
W magazynie

Sitko do maszynki m 5 rozmiar FI 10 mm

Recenzje: 0

Kraj Pochodzenia: Polska Opakowanie: Oryginalne Sitko pasuje do maszynki ręcznej oraz elektrycznej o rozmiarze 5. Sitko posiada otwory o średnicy 10 mm. Świetnie sprawdzi się do mielenia mięsa wieprzowego do kiełbasy cienkiej.

Cena 19,90 zł
Więcej
W magazynie

Sitko do maszynki M 5 rozmiar FI 13 mm

Recenzje: 0

Kraj Pochodzenia: Polska Opakowanie: Oryginalne Sitko pasuje do maszynki ręcznej oraz elektrycznej o rozmiarze 5. Sitko posiada otwory o średnicy 13  mm. Doskonale sprawdzi się do mielenia mięsa wieprzowego do kiełbasy cienkiej oraz do kiełbasy grubej

Cena 19,90 zł
Więcej
W magazynie

Sitko do maszynki M 5 Szarpak

Recenzje: 0

Kraj Pochodzenia: Polska Opakowanie: Oryginalne Sitko pasuje do maszynki ręcznej oraz elektrycznej o rozmiarze 5. Szarpak sprawdzi się do dużych kawałków oraz nadziewania.

Cena 18,00 zł
Więcej
W magazynie

Nóż jednostronny do maszynki nr 5

Recenzje: 0

Kraj Pochodzenia: Polska Opakowanie: Oryginalne Nóż pasuje do maszynki ręcznej oraz elektrycznej o rozmiarze ,,5”. Nożyk pasuje tylko do maszynek które oryginalnie miały taki sam. Nie powinno się zmieniać noża z jednostronnego na dwustronny i odwrotnie

Cena 16,50 zł
Więcej
W magazynie

Śledź nas na Facebooku