Lista produktów marki Bielmar

Aktywne filtry

Marka: Bielmar

Frytura palmowa Gold 10 Kg Frytura stała

Recenzje: 0

Opis produktu: Frytura palmowa Gold ma stałą konsystencję oraz temperaturę dymienia sięgającą do 220 stopni. W swoim składzie zawiera olej palmowy. Doskonale sprawdzi się do głębokiego smażenia rozmaitych potraw i wypieków. Frytura charakteryzuje się obojętnym smakiem i zapachem, przez co nie zmienia swoich walorów smakowych smażonych w niej przekąsek.

Cena 124,00 zł
Więcej
W magazynie

Marka: Bielmar

Frytura Gold 10 l Frytura płynna

Recenzje: 0

FRYTURA GOLD 10 L PŁYNNA Opis produktu: Frytura Gold ma płynną konsystencję oraz temperaturę dymienia sięgającą do 220 stopni. W swoim składzie zawiera olej palmowy. Doskonale sprawdzi się do głębokiego smażenia rozmaitych potraw i wypieków. Frytura charakteryzuje się obojętnym smakiem i zapachem, przez co nie zmienia swoich walorów smakowych...

Cena 94,00 zł
Więcej
W magazynie

Marka: Bielmar

Olej rzepakowy 1 l Beskidzki olej rafinowany

Recenzje: 0

OLEJ RZEPAKOWY RAFINOWANY 1 L Opis produktu: Olej rzepakowy należy do kategorii tłuszczów roślinnych. Jest jednym z najzdrowszych olejów. Olej rzepakowy tłoczony jest z nasion rzepaku o czarnej barwie, a sama roślina kwitnie na żółto. Zawiera wartościowy dla organizmu kwas oleinowy, linolowy oraz linolenowy.

Cena 7,99 zł
Więcej
W magazynie

Marka: Bielmar

Olej rzepakowy olej rafinowany 5 l

Recenzje: 0

OLEJ RZEPAKOWY RAFINOWANY 5 L Opis produktu: Olej rzepakowy należy do kategorii tłuszczów roślinnych. Jest jednym z najzdrowszych olejów. Olej rzepakowy tłoczony jest z nasion rzepaku o czarnej barwie, a sama roślina kwitnie na żółto. Zawiera wartościowy dla organizmu kwas oleinowy, linolowy oraz linolenowy.

Cena 30,00 zł
Więcej
W magazynie

Śledź nas na Facebooku