Jelita baranie

Jelita baranie

Frankfurterki, parówki, kabanosy, salami, rozmaite wyroby wędzone, kaszanki, kiszki ziemniaczane, a nawet rozmaite kiełbasy – dzięki oferowanym w tej kategorii osłonkom, z łatwością przygotujesz wymienione przetwory mięsne.

Jelita baranie charakteryzują się tym, że są bardzo cienkie oraz wyjątkowo delikatne, ale jednocześnie bardzo elastyczne i mogą wytrzymać nawet wysokie temperatury i przez to świetnie zachowują się podczas wędzenia lub parzenia. Dzięki tym świetnym właściwościom, wykorzystywane są zarówno przez wielkie przedsiębiorstwa produkcyjne, jak i przez domorosłych wielbicieli przetworów mięsnych. Wszystkie osłonki są wysokiej jakości i pochodzą od sprawdzonych dostawców.

Jelita do wyrobu kiełbas czy różnych wędlin zostały wcześniej odpowiednio przygotowywane i są zupełnie bezpieczne do wykorzystania. Oferujemy je w dwóch średnicach 18/20 oraz 20/22. Mamy również osłonki już nałożone na specjalne, plastikowe tuby, które zdecydowanie ułatwiają produkcję przetworów.

Wybierz oferowane jelita baranie, dzięki którym wyprodukujesz wiele pysznych kabanosów, parówek czy frankfurterek.

Aktywne filtry

Kątnica Kątnice BARANIE extra 1 szt solone

Recenzje: 0

Kątnica Barania Kaliber: 40-45 mm Kątnice mają swoje zastosowanie przy produkcji kaszanek, salcesonów, pasztetowej czy innych wyrobach podrobowych Stosować je można do wszelkich wyrobów do bezpośredniego spożycia Sposób użycia: Około 30 min przed użyciem należy je dokładnie wymoczyć i przepłukać na zewnątrz i wewnątrz Przechowywanie: Jelita należy...

Cena 3,99 zł
Więcej
W magazynie

Śledź nas na Facebooku