Brak dostawców

  • Banner

Jelita baranie
Jelita naturalne baranie

Jelita baranie

Frankfurterki, parówki, kabanosy, salami, rozmaite wyroby wędzone, kaszanki, kiszki ziemniaczane, a nawet rozmaite kiełbasy – dzięki oferowanym w tej kategorii osłonkom, z łatwością przygotujesz wymienione przetwory mięsne.

Jelita baranie charakteryzują się tym, że są bardzo cienkie oraz wyjątkowo delikatne, ale jednocześnie bardzo elastyczne i mogą wytrzymać nawet wysokie temperatury i przez to świetnie zachowują się podczas wędzenia lub parzenia. Dzięki tym świetnym właściwościom, wykorzystywane są zarówno przez wielkie przedsiębiorstwa produkcyjne, jak i przez domorosłych wielbicieli przetworów mięsnych. Wszystkie osłonki są wysokiej jakości i pochodzą od sprawdzonych dostawców.

Jelita do wyrobu kiełbas czy różnych wędlin zostały wcześniej odpowiednio przygotowywane i są zupełnie bezpieczne do wykorzystania. Oferujemy je w dwóch średnicach 18/20 oraz 20/22. Mamy również osłonki już nałożone na specjalne, plastikowe tuby, które zdecydowanie ułatwiają produkcję przetworów.

Wybierz oferowane jelita baranie, dzięki którym wyprodukujesz wiele pysznych kabanosów, parówek czy frankfurterek.

Aktywne filtry

Jelita baranie 18/20 18,5 mb marszczone tuba

Recenzje: 0

JELITA BARANIE 18/20 TUBA Opis produktu: Jelita baranie należą do najdelikatniejszych i elastycznych jelit. Łatwo można formować z nich kiełbasy. Ich wysoka wytrzymałość sprawia, że nie pękają podczas obróbki termicznej (wędzenie, parzenie), co zapobiega utracie walorów smakowych kiełbas. * Zdjęcie podglądowe, na jednej tubce znajduje się 18,5 mb...

Cena 18,50 zł
Więcej
W magazynie

Jelita baranie 16/18 Najwyższa Jakość 91,2mb

Recenzje: 0

JELITA BARANIE 16/18 91,2 mb Opis produktu: Jelita baranie należą do najdelikatniejszych i elastycznych jelit. Łatwo można formować z nich kiełbasy. Ich wysoka wytrzymałość sprawia, że nie pękają podczas obróbki termicznej (wędzenie, parzenie), co zapobiega utracie walorów smakowych kiełbas.

Cena 48,99 zł
Więcej
W magazynie

Jelita baranie 18/20 Najwyższa Jakość 91,2mb

Recenzje: 0

JELITA BARANIE 18/20 91,2 mb Opis produktu: Jelita baranie należą do najdelikatniejszych i elastycznych jelit. Łatwo można formować z nich kiełbasy. Ich wysoka wytrzymałość sprawia, że nie pękają podczas obróbki termicznej (wędzenie, parzenie), co zapobiega utracie walorów smakowych kiełbas.

Cena 58,49 zł
Więcej
W magazynie

Jelita baranie 20/22 Najwyższa Jakość 91,2mb

Recenzje: 0

JELITA BARANIE 20/22 91,2 mb Opis produktu: Jelita baranie należą do najdelikatniejszych i elastycznych jelit. Łatwo można formować z nich kiełbasy. Ich wysoka wytrzymałość sprawia, że nie pękają podczas obróbki termicznej (wędzenie, parzenie), co zapobiega utracie walorów smakowych kiełbas.

Cena 67,90 zł
Więcej
W magazynie

Jelita baranie 20/22 18,5 mb marszczone tuba

Recenzje: 0

JELITA BARANIE 20/22 TUBA Opis produktu: Jelita baranie należą do najdelikatniejszych i elastycznych jelit. Łatwo można formować z nich kiełbasy. Ich wysoka wytrzymałość sprawia, że nie pękają podczas obróbki termicznej (wędzenie, parzenie), co zapobiega utracie walorów smakowych kiełbas. * Zdjęcie podglądowe, na jednej tubce znajduje się 18,5...

Cena 22,99 zł
Więcej
W magazynie

Jelita baranie 22/24 18,5 mb marszczone tuba

Recenzje: 0

JELITA BARANIE 22/24 TUBA Opis produktu: Jelita baranie należą do najdelikatniejszych i elastycznych jelit. Łatwo można formować z nich kiełbasy. Ich wysoka wytrzymałość sprawia, że nie pękają podczas obróbki termicznej (wędzenie, parzenie), co zapobiega utracie walorów smakowych kiełbas. * Zdjęcie podglądowe, na jednej tubce znajduje się 18,5 mb...

Cena 24,59 zł
Więcej
W magazynie

Kątnica Kątnice BARANIE extra 1 szt solone

Recenzje: 0

KĄTNICA BARANIA 1 szt. Opis produktu: Kątnice baranie to inaczej jelito ślepe. To naturalna osłonka przeznaczona do wyrobu różnego rodzaju podrobów: pieczonych, parzonych, dojrzewających oraz suszonych.Kątnica barania jest cieńsza niż kątnica wieprzowa, podobna do jelita grubego z gładszą ścianką.

Cena 3,50 zł
Więcej
W magazynie

Jelita baranie 16/18 Najwyższa Jakość 15 mb

Recenzje: 0

JELITA BARANIE 16/18 15 mb Opis produktu: Jelita baranie należą do najdelikatniejszych i elastycznych jelit. Łatwo można formować z nich kiełbasy. Ich wysoka wytrzymałość sprawia, że nie pękają podczas obróbki termicznej (wędzenie, parzenie), co zapobiega utracie walorów smakowych kiełbas.

Cena 15,29 zł
Więcej
W magazynie

Jelita baranie 18/20 Najwyższa Jakość 15 mb

Recenzje: 0

JELITA BARANIE 18/20 15 mb Opis produktu: Jelita baranie należą do najdelikatniejszych i elastycznych jelit. Łatwo można formować z nich kiełbasy. Ich wysoka wytrzymałość sprawia, że nie pękają podczas obróbki termicznej (wędzenie, parzenie), co zapobiega utracie walorów smakowych kiełbas.

Cena 15,29 zł
Więcej
W magazynie

Śledź nas na Facebooku