Celulozowe

Celulozowe

Nie trać wyjątkowego smaku i kuszącego aromatu wędlin podczas ich obróbki - starannie wybierz wszystkie składniki i dodatki, nawet osłonkę produktu. Postaw na akcesoria do wyrobu wędlin z naszego sklepu internetowego, by profesjonalnie przyrządzić niezwykłe mięsne przysmaki. Proponujemy między innymi gotowe do użytku osłonki celulozowe, które najczęściej stosowane są przy produkcji parówek. Dzięki nim uzyskasz estetyczny wygląd produktu oraz zabezpieczysz go przed utratą walorów smakowych. Polecamy również ekologiczną folię celulozową służącą na przykład do pakowania mięsa przeznaczonego do wędzenia. Dzięki temu nie będzie wysuszone oraz zachowa swój oryginalny smak i zapach.

Aktywne filtry

Folia celulozowa do szynek 400mm aż 50 M

Recenzje: 0

Folia celulozowa bezbarwna Długość: 50 m Szerokość : 400 mm Tuba 30 m Kolor: Bezbarwny Folia z celulozy regenerowanej, tzw. celofan, jest produktem ekologicznym, wykonanym z celulozy, która szybko ulega rozkładowi w środowisku naturalnym (jest kompostowalna). Folia celulozowa jest bezsmakowa oraz bezzapachowa.

Cena 24,99 zł
Więcej
Ostatnie sztuki w magazynie

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć