Brak dostawców

  • Banner

Białkowe

Białkowe

Oferujemy produkty wędliniarskie ułatwiające przygotowanie wyrobów masarskich. Proponujemy bowiem osłonki białkowe wytwarzane na bazie kolagenu, dzięki czemu są dopuszczone do kontaktu z żywnością. Do głównych zalet proponowanych rozwiązań zaliczamy wysoką wytrzymałość oraz dużą wydajność, a także bezpieczeństwo przy produkcji wyrobów masarskich. Ponadto produkty umożliwiają zastosowanie klipsowania, a także gwarantują bardzo dobrą przepuszczalność dymu oraz walorów zapachowo-smakowych. Proponujemy produkty o różnej wielkości średnicy.

Aktywne filtry

Osłonka białkowa 100 -5mb

Recenzje: 0

OSŁONKA BIAŁKOWA fi100 - 5mb Opis produktu: Osłonka białkowa to wysokiej jakości osłonka wędliniarska. W prosty sposób możemy cieszyć się domowymi wyrobami takimi jak różnego rodzaju kiełbasy i wędliny. Posiada wytrzymałość termiczną do 100°C.

Cena 17,80 zł
Więcej
W magazynie

Osłonka białkowa 100 -10mb

Recenzje: 0

OSŁONKA BIAŁKOWA fi 100 - 10 mb Opis produktu: Osłonka białkowa to wysokiej jakości osłonka wędliniarska. W prosty sposób możemy cieszyć się domowymi wyrobami takimi jak różnego rodzaju kiełbasy i wędliny. Posiada wytrzymałość termiczną do 100°C.

Cena 34,00 zł
Więcej
W magazynie

Osłonka białkowa 80 -10mb

Recenzje: 0

OSŁONKA BIAŁKOWA fi 80 - 10 mb Opis produktu: Osłonka białkowa to wysokiej jakości osłonka wędliniarska. W prosty sposób możemy cieszyć się domowymi wyrobami takimi jak różnego rodzaju kiełbasy i wędliny. Posiada wytrzymałość termiczną do 100°C.

Cena 28,00 zł
Więcej
W magazynie

Osłonka białkowa 65 -10mb

Recenzje: 0

OSŁONKA BIAŁKOWA fi 65 - 10 mb Opis produktu: Osłonka białkowa to wysokiej jakości osłonka wędliniarska. W prosty sposób możemy cieszyć się domowymi wyrobami takimi jak różnego rodzaju kiełbasy i wędliny. Posiada wytrzymałość termiczną do 100°C.

Cena 24,99 zł
Więcej
W magazynie

Osłonka białkowa 55 żywiecka -10mb

Recenzje: 0

OSŁONKA BIAŁKOWA fi 55 - 10 mb Opis produktu: Osłonka białkowa to wysokiej jakości osłonka wędliniarska. W prosty sposób możemy cieszyć się domowymi wyrobami takimi jak różnego rodzaju kiełbasy i wędliny. Posiada wytrzymałość termiczną do 100°C.

Cena 23,59 zł
Więcej
W magazynie

Osłonka białkowa 80 -5mb

Recenzje: 0

OSŁONKA BIAŁKOWA fi 80 - 5 mb Opis produktu: Osłonka białkowa to wysokiej jakości osłonka wędliniarska. W prosty sposób możemy cieszyć się domowymi wyrobami takimi jak różnego rodzaju kiełbasy i wędliny. Posiada wytrzymałość termiczną do 100°C.

Cena 15,39 zł
Więcej
W magazynie

Osłonka białkowa 65 -5mb

Recenzje: 0

OSŁONKA BIAŁKOWA fi 65 - 5 mb Opis produktu: Osłonka białkowa to wysokiej jakości osłonka wędliniarska. W prosty sposób możemy cieszyć się domowymi wyrobami takimi jak różnego rodzaju kiełbasy i wędliny. Posiada wytrzymałość termiczną do 100°C.

Cena 12,29 zł
Więcej
W magazynie

Osłonka białkowa 55 żywiecka -5mb

Recenzje: 0

OSŁONKA BIAŁKOWA fi 55 - 5 mb Opis produktu: Osłonka białkowa to wysokiej jakości osłonka wędliniarska. W prosty sposób możemy cieszyć się domowymi wyrobami takimi jak różnego rodzaju kiełbasy i wędliny. Posiada wytrzymałość termiczną do 100°C.

Cena 11,99 zł
Więcej
W magazynie

Osłonka białkowa wiankowa fi 43 -5m

Recenzje: 0

OSŁONKA BIAŁKOWA WIANKOWA fi 43 - 5 m Osłonka białkowa Wiankowa Kaliber 43 Długość 5 mb Kraj Pochodzenia: Polska Oferowane tu jelita są w rozmiarze 43 - oznacza to średnice przekroju jelita wyrażoną w milimetrach Tradycyjne osłonki FABIOS. Produkowane są z kolagenu. Doskonałe do wędzenia

Cena 10,99 zł
Więcej
W magazynie

Osłonka białkowa 80 -10mb napis szynkowa

Recenzje: 0

OSŁONKA BIAŁKOWA Z NAPISEM SZYNKOWA fi 80 - 10 m Opis produktu: Osłonka białkowa to wysokiej jakości osłonka wędliniarska. W prosty sposób możemy cieszyć się domowymi wyrobami takimi jak różnego rodzaju kiełbasy i wędliny. Posiada wytrzymałość termiczną do 100°C.

Cena 32,99 zł
Więcej
W magazynie

Śledź nas na Facebooku