Części M8

Części M8

Części i akcesoria do M 8

Aktywne filtry

Nóż do maszynki 8 dwustronny

Recenzje: 0

Kraj Pochodzenia: Polska Opakowanie: Oryginalne Nóż pasuje do maszynki elektrycznej o rozmiarze ,,8”. Nóż pasuje tylko do maszynek Zelmer, które oryginalnie miały taki sam. Nie powinno się zmieniać noża z jednostronnego na dwu strony i odwrotnie

Cena 21,00 zł
Więcej
W magazynie

Nóż do maszynki nr 8 jednostronny

Recenzje: 0

Kraj Pochodzenia: Polska Opakowanie: Oryginalne Nóż pasuje do maszynki ręcznej oraz elektrycznej o rozmiarze ,,8”. Nożyk pasuje tylko do maszynek które oryginalnie miały taki sam. Nie powinno się zmieniać noża z jednostronnego na dwustronny i odwrotnie

Cena 19,00 zł
Więcej
W magazynie

Sitko do maszynki M 8 rozmiar FI 4,5mm

Recenzje: 0

Kraj Pochodzenia: Polska Opakowanie: Oryginalne Sitko pasuje do maszynki ręcznej oraz elektrycznej o rozmiarze 8. Sitko posiada otwory o średnicy 4,5  mm. Idealnie sprawdza się podczas mielenia mięsa mielonego  i wołowego wykorzystywanego np. do kiełbasy.

Cena 25,00 zł
Więcej
W magazynie

Sitko do maszynki M 8 rozmiar FI 2,5mm

Recenzje: 0

Kraj Pochodzenia: Polska Opakowanie: Oryginalne Sitko pasuje do maszynki ręcznej oraz elektrycznej o rozmiarze 8. Sitko posiada otwory o średnicy 2,5 mm, dlatego najlepiej sprawdzi się do wyrobu pasztetu i mielenia maku.

Cena 14,00 zł
Więcej
W magazynie

Sitko do maszynki M 8 rozmiar FI 8 mm

Recenzje: 0

Kraj Pochodzenia: Polska Opakowanie: Oryginalne Sitko pasuje do maszynki ręcznej oraz elektrycznej o rozmiarze  8 Sitko posiada otwory o średnicy 8  mm. Doskonale sprawdzi się do mielenia mięsa wieprzowego do kiełbasy cienkiej.

Cena 23,00 zł
Więcej
W magazynie

Sitko do maszynki M 8 rozmiar FI 10 mm

Recenzje: 0

Kraj Pochodzenia: Polska Opakowanie: Oryginalne Sitko pasuje do maszynki ręcznej oraz elektrycznej o rozmiarze 8. Sitko posiada otwory o średnicy 10  mm. Znakomity do mielenia mięsa wieprzowego do kiełbasy cienkiej.

Cena 23,00 zł
Więcej
W magazynie

Sitko do maszynki M 8 Szarpak

Recenzje: 0

Kraj Pochodzenia: Polska Opakowanie: Oryginalne Sitko pasuje do maszynki ręcznej oraz elektrycznej o rozmiarze 8. Szarpak sprawdzi się do dużych kawałków oraz nadziewania.

Cena 21,00 zł
Więcej
W magazynie

Śledź nas na Facebooku